sty 29 2009

ewentualnie

Komentarze: 0

Tallahassee, Fla - Ty ricambi Lawson bieżące 3-pointer w gwizdek dał nr 5 North Carolina jeden 80-77 zwycięstwo nad Florida State w środę wieczorem.

Lawson przyjrzał inbounds przechodzą z 3,2 sekundy lewy i raced downcourt, swishing jego strzał w pobliżu pełnych obrotach od góry łuku. Jak tylko piłka poszła przez drużyny i pracą nad mobbed Lawson.

"Widziałem tam była jedna sekunda na zegarze i jeden strzał floater" Lawson powiedział poza uradowany North Carolina szatni. "To na szczęście poszedł. I wasn't sure."

W Tar Heels przezwycięża 32 punktów z Florida State's Toney Douglas, która zdobyła 24 w drugiej połowie, aby pomóc Seminoles wytrzeć a 52-39 deficytu i dać sobie szansę na wygranie.

Florida State (16-5, 3/3 Atlantic Coast Conference) nie mógł wysiąść strzału na jego końcowy posiadania, jednak. Na strzał minął zegar, podając piłkę z powrotem do Tar Heels i utworzenie Lawson's brzęczyk championa.

North Carolina (18-2, 4-2) był prowadzony affordable cars przez Lawson's 21 punktów. Danny Green dodaje 20 i Wayne Ellington 14, składających się na Tyler Hansbrough w spokojnej gry. Ostatni sezon krajowego gracza w roku zdobył tylko osiem punktów.

W Tar Heels zdobył pomimo strzelając tylko 38,1 procent i zobowiązując 21 obroty.

"Jak mieliśmy szczęście," North Carolina trener Roy Williams powiedział. "That's the bottom line".

Douglas, średnio 27 punktów na jego grę w ostatnich czterech ACC konkursów, był 9-of-20 od podłogi i 13-o-14 rzut wolny na linii. Uche Echeful dodał 14 punktów i osiem rebounds dla Seminoles.

"Toney Douglas jest zrujnowanie załogi dla nich," powiedział Williams. "Jakie gry grał".

North Carolina zdobył 35 punktów w finale 8:55 w pierwszym półroczu do podjęcia 46-35 prowadzić pomimo Hansbrough scale cars wydatki większość czasu na ławce z faul kłopoty. On zdobył zaledwie dwa punkty w połowie.

Lawson zwichnięty jego lewej kostki 4 minut w ostatnim roku gry na Florida State po kolizji z 240-funt Ryan Reid pod North Carolina koszyka. Lawson nieodebranych wiele pozostałą część sezonu.

"Zrobili jeden wielki grać niż my," Florida State trener Leonard chopper Hamilton powiedział.

Do tej pory nie pojawił się jeszcze żaden komentarz. Ale Ty możesz to zmienić ;)